Witaj na stronie poświęconej stronom internetowym, projektowaniu i grafice. Od wielu lat zajmuję się projektowaniem graficznym i kreacją a moje zainteresowania związane są z grafiką użytkową, internetem, programowaniem, reklamą i marketingiem. Lubię swoją pracę i specjalizuję się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych oraz działań z zakresu UI/UX.

W projektowaniu stosuję różne techniki. Realizuję powierzone zadania skrupulatnie z należytą starannością. Staram się identyfikować potrzeby i dokładnie działać poprzez dobór odpowiednich form realizując zamierzone cele. Realizuję projekty w ramach działań marketingowych różnych firm. Pomagam w budowaniu marki. Opracowuję księgi identyfikacji wizualnych dbając spójny wizerunek i odpowiednie pozycjonowanie.

Zajmuję się optymalizacją i redakcją treści. Składam, piszę. Lubię tworzyć periodyki aktywnie udzielając się w procesie tworzenia i składu publikacji. Pomagam w tajnikach wiedzy z zakresu SEO i SEM, optymalizacji i pozycjonowania stron, badania rynku i pozycjonowania marki w internecie.